Real Sociedad Fan Token Socios.com’da @ Mackolik.comReal Sociedad, Socios.com’un kripto platformunda Fan Token yayınlayan 6. La Liga kulübü oldu.

La Liga’nın önde gelen kulüplerinden Real Sociedad, Socios.com’un kripto platformunda taraftar tokeni yayınlayan son takım oldu. 

Real Sociedad başkanı Jokin Aperribay, anlaşmayla ilgili şunları söyledi,

“Socios.com ile bunun gibi ortaklıklar sayesinde rekabetçi olmaya devam ediyoruz. Real Sociedad’ın büyük kulüplerin zaten bulunduğu bir platformda yer alması önemlidir. , hem Avrupa hem de dünya düzeyinde. “Sürekli dijitalleşme sürecimizde ilerlemeye, referans olmaya ve yeni pazarlara ulaşmaya devam ediyoruz. Teknolojinin hayatımızı değiştirdiği bir gerçek ve Real Sociedad’da buna kayıtsız kalmak istemiyoruz.”

Socios.com’un Kurucusu ve CEO’su Alexandre Dreyfus ise “Bu ortaklıkla Socios.com, kadrosuna bir LaLiga şampiyonu daha ekleyerek dünyanın en iyi futbol ligindeki liderliğimizi güçlendiriyor.” dedi.

Böylelikle Real Sociedad’ın $RSO taraftar jetonu, Chiliz blok zinciri üzerine kurulu Socios uygulamasında 150’den fazla spor organizasyonuna katılmış olacak.

FC Barcelona, ??Atletico Madrid, Levante UD, Valencia CF, Sevilla FC platformda bulunan diğer İspanyol kulüpleriydi.Source link

Haberi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.